top of page

Výživové poradenství

Měření inbody s konzultací 

Díky bioimpedančnímu měření Inbody, které Vám během chvilky změří tělesný obsah, zjistíte jaký máte bazální metabolismus a poměr svalů, tuku a  tělesné vody.

Vhodné pro krabičkáře i pro všechny, kteří chtějí sledovat svůj progres.

Změříme vám bazální energetický metabolismus a další podstatné parametry složení těla, zkonzultujeme dosavadní stravovací návyky, genetické predispozice a poradíme, jak si optimálně nastavit životosprávu pro ty nejlepší výsledky při krabičkové stravě nebo osobním výživovém plánu.

Služba probíhá v našem studiu v Brně - Komíně přímo na tramvajové zastávce, s možností privátního parkování přímo u budovy.

Osobní výživový plán - víkendový
(vhodný k měsíčnímu programu krabičkové stravy)

Potřebujete si být jistí, že na své krabičkové cestě během víkendů nepolevíte? Chcete mít nad sebou pevnou ruku? A pěstovat si návyk, kolik, čeho a kdy byste konkrétně Vy při svém režimu dne měli jíst? 

Pak určitě zvolte tento výživový plán sestavený personalizovaně Vám na míru, kdy na víkendy v měsíčním balíčku krabiček dostanete přehled skladby stravy, její množství, postup přípravy a časovou osu, kdy jídla jíst.

Váš osobní výživový plán tak bude plnit úkol cesty za nejlepším možným výsledkem při krabičkové stravě. 

Metabolická diagnostika a nutriční přehled

Pokud si chcete osvojit správné stravovací návyky pravidelné a pestré stravy, která podle studií pro většinu populace splňuje nejlepší možný způsob stravování pro udržení dlouhodobého pevného zdraví a vitality, porozumět svým dosavadním návykům a životosprávě, své genetice a složení těla a vědět, co jíst, kolik jíst, kdy jíst; jak kombinovat stravu s pohybovými aktivitami, také vědět, kolik tekutin tělo potřebuje a nastavit si časovou osu své tělesné změny - redukce, nebo nabíraní, pak volte naši metabolickou diagnostiku.

Pro sestavení metabolického přehledu je třeba měření Inbody, které nemusí být měřeno u nás. V přehledu Vám popíšeme složení Vašeho těla - normy daných hodnot a jejich možný posun v časové ose (za jak dlouho se pomocí nastavené změny dá dostat k cílovým hodnotám), nastavíme výživový plán a režim stravování - doporučíme potraviny pro dané denní doby, jejich gramáže a přípravy pokrmů, nastavíme pitný režim a doporučený pohybový plán pro splnění společně nastaveného cíle za dané období.

Osobní výživový plán - měsíční 

Pro přeprogramování dosavadních chybných stravovacích návyků a pro změnu životního stylu, pochopení souvislostí v rozložení energie do dne a nastavení správných potravin do daných denních dob je měsíční plán super volbou. 

Naučíme Vás připravovat si pokrmy, které budou vyhovovat Vašemu životnímu rytmu - ať už v kuchyni ​trávíte více či méně času a je Vaším miláčkem, nebo mírným nepřítelem. Plán obsahuje rozepsanou výživu celého dne, stanovení pitného režimu, kuchařku, emailovou poradnu v průběhu jídelníčku a zhodnocení výsledků po ukončení plánu.   

Online koučing - pohyb a výživa

Při hledání svého kouče v oblasti výživy, fitness a zdravého životního stylu jste na nás narazili správně. Věříme, že pokud hledáte svého trenéra výživy a zdraví, dokážeme Vám být tou pravou rukou a partnerem jeden na jednoho. :) 

​programu nastavíme Vaši výživu i sport trvale na výbornou úroveň. Produkt obsahuje online fitness plány, výživové plány, osobní diagnostiku a průběžná hodnocení stanovených cílů. Hodí se pro plnění snů - tedy opravdový posun v kondici, trvalé redukci hmotnosti a změně postavy. 

Osobní koučing - pohyb a výživa

Osobní trenér a výživář je jako obchodní partner nebo rodinný přítel - musí si to sednout na sto pro. 

Pokud jste z Brna a chcete 100%, kontaktujte nás pomocí objednávkového formuláře, rádi Vám nabídneme termín pro osobní konzultaci, po které se rozhodnete, jestli jste právě takového osobního trenéra, jakého jsme výše popsali, našli. :) 

bottom of page